Sunexpress Yurt içi Uçuşlar 1 Euro’dan Başlıyor

Arkadaşlar Türkiye içi Sunexpress güzergahlarında muazzam kampanya var. 14 Şubat sabahı bunu İnstagram’dan paylaştım ve 15 Şubat günü Türkiye’den çok sayıda bilet alındığı için kampanyanın olduğu “opodo.at” sitesi Türkiye’yi engelledi. Bu gurur hepimizin 🙂 An itibariyle Türkiye engelli olduğu için VPN programı olmadan ucuz bilet fiyatlarını göremeyiz. Bilgisayarımda “Hotspot Shield” programını açarak bilet kontrolü yapabiliyorum. Telefonumdan bakmak istersem “VPN Proxy Master” uygulamasını açarak bilet kontrolü yapabiliyorum.

VPN açtık. Opodo adresine girdik. Memleketimizde Sunexpress var mı yok mu bunu Sunexpress’in sitesine girerek öğrenebiliriz.

Gideceğimiz yeri ve tarihi bulduysak Opodo’dan arama yapıyoruz. Eğer o gün biletleri tükendiyse pahalıdır. Bununla karşılaşırsak Mart ayı içinde olmak şartıyla alternatif tarihler deneyeceğiz. Ben aşağıda sizlere hazır İstanbul-Antalya, İzmir-Gaziantep, Antalya-Adana uçuşlarını paylaştım.

Dikkat Etmemiz Gerekenler

Bilet alırken Visa Logolu Kredi kartı gerekli. Bazı visa logolu kartları Opodo o şekilde görmüyor. Bu yüzden kartımızı değiştirmeliyiz. Bazı sanal kartların da sistemde çalıştığını biliyoruz. Sanal kartınızla da bilet fiyatı artmazsa bileti almayı deneyebilirsiniz. Aynı kartla 5-10 bilet alabileceğiniz gibi sadece 1 bilet de alabilirsiniz. Bu sizin kısmetinize artık. Aşağıdaki tarih ve güzergahlara tıklayarak direkt bilet sayfasına gidebilirsiniz. Unutmayın VPN açmanız gerekli. Soruları yorum kısmına yazarsanız cevaplayabilirim.

İstanbul-Antalya 10 Mart / Antalya-İstanbul 15 Mart

İzmir-Gaziantep 16 Mart / Gaziantep-İzmir 19 Mart

Antalya-Adana 15 Mart / Adana-Antalya 18 Mart

Paylaş :
Subscribe
Bildir
8 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Cafer
5 yıl önce

istanbul-samsun ucuslarini da dort gozle bekliyoruz kardesim

Kerem üstün
5 yıl önce

Tek tek aldığımız zaman
2 euro
2 kişi aldığımız zaman fiyat yükseliyor doğrumudur ?
Bebek çocuk ekleyince de 2 euro dan 14 euro ya çıkıyor

Tutturamadım gidiş dönüş ucuz yollu

Siteyi hemen sıkkullanılanlara ekledim ; )
Güzel iş çıkarmıssınız

Özgür
5 yıl önce

Tüm fiyatlar normale dönmüş gözüküyor. Doğru mu ?

5 yıl önce

Hocam bu vpn için biz Android kullanıyoruz bende geçen 2 euro gördüm üzerine basınca fiyatlar 25 oldu alamadım. Uygulama linki varsa vpn için çok seviniriz. Yani hangi uygulama ile hangi ülke seçeceğiz vs