Pegasus Yurt İçi Uçak Biletleri 5 Euro - Ucuza Uçak

Pegasus Yurt İçi Uçak Biletleri 5 Euro

Ucuza Uçak ailesi fertleri Pegasus yurt içi biletleri yine ucuza alıyor. Pegasus uçak biletleri için ne kadar uzak tarih o kadar ucuz fiyat demek. Eylül ayında 114 TL olan bileti 85 TL’ye alırken Aralık ayı biletlerini 31 TL’ye alabiliyoruz. Aşağıda size örnek uçak biletlerini göstereceğim. Aşağıdaki Pegasus ucuz uçak bileti tarihleri 3 Aralık’tır. Kampanya detayına girmeden şunu belirteyim. VPN gerekli değil, telefon tarayıcınızdan biletleri aratmalısınız. Pegasus ucuz uçak bileti için ne yapmalıyız hadi bakalım.

Pegasus Uçak Biletleri Örnekleri

Pegasus Uçak Biletleri Pegasus Uçak Biletleri Pegasus Uçak Biletleri Pegasus Uçak Biletleri Pegasus Uçak Biletleri Pegasus Uçak BiletleriEveet. Yukarıdaki fotoğrafların hepsi 3 Aralık 2019 tarihli biletlerdir. Sizler de istediğiniz güzergahlarda biletleri arayıp ucuz bulduğunuz alabilirsiniz. Alacağınız tüm Pegasus yurt içi uçak biletleri 15 kg bagajlıdır. Cuma gidip pazar dönüp güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Kampanya Detayları

Bilgisayarı unutun, bilgisayarlarınızı kapatın, VPN açıp yavaş internetle uğraşmayın. Telefon tarayıcınızdan buraya tıklayarak TEK YÖN olacak şekilde Pegasus uçak biletinizi aratın. Gidiş – Dönüş bilet aratırsanız farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Yine bilet aratırken TEK KİŞİ olarak aratmalısınız. Yoksa yine farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

İsim Soyisim yazarken lütfen TÜRKÇE karakter kullanmayın. Adınızı soyadınız İngilizce karakterle yazmalısınız. Örneğin; Özgür Çiğli isminiz varsa adınızı soyadınızı Ozgur Cigli olarak yazmalısınız.

Pegasus ucuz uçak bileti alırken herhangi bir kart şartı yok. Bu yüzden muhakkak SANAL KART kullanın ve bilet bedeli neyse 3-5 TL limit tanımlayarak biletinizi alın. Aynı kartla birden fazla bilet alabilirsiniz, bir kartla hiç bilet de alamayabilirsiniz. Eğer ödeme hatası alırsanız başka bir kartınızda bilet almayı deneyin ancak öncesinde çerezi silmeyi unutmayın.

Uçak biletlerini aldıktan sonra size Pegasus’tan mail gelecek ve içeriğinde PNR NO yer alacak. Bu numara ile Pegasus uygulamasından uçuşları hesabınıza ekleyebilirsiniz. Bunu sakın unutmayın sonra hangi mail ile bileti aldım unuttum deyip telaş yapıyorsunuz.

Bilet alımında sorun yaşayanlar Facebook grubumuzdan yardımlaşabilirsiniz. Hepiniz yardım postu gönderirseniz onaylanmayacaktır. Bu kampanyanın konusunun altında yardımlaşabilirsiniz.

Aldığınız ucuz uçak biletlerini lütfen İnstagram postunun altına yorum olarak gönderin..

Seyahatlerinizde 230 TL ve 130 TL indirimlerini kullanarak AİRBNB konaklaması yapmak istiyorsanız [email protected] adresine mail atmanız yeterli. Bu adrese atılan maillere indirim linki gönderilmektedir. Mail dışında hiçbir kanaldan indirim linki paylaşımı yapamıyoruz.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Emin
4 yıl önce

Neyi yalnis yapıyorum 12 Euro çıkıyor 3 Aralık adb Adana ?

Necati
4 yıl önce

Bende hep pahalı çıktı. Anlamadım.

Yelda
4 yıl önce

3 Aralık İzmir- Antep’ e bakıyorum. Tek yön 27 euro veriyor.

hafsa
4 yıl önce

bu kampanya bitti mi acaba?

Ahmet
3 yıl önce

Ilk Pegasus ucuz ucak bilet imi sizin sayenizde alabilmistim hem de cok komik bir rakama. Ucus olana kadar biletin gercekliginden süphe etmistim