Pegasus Yurt İçi Uçak Biletleri 400 TL - Ucuza Uçak

Pegasus Yurt İçi Uçak Biletleri 400 TL

Önümüzdeki İlkbahar ve Yaz için yurt içi planı yapmayacak herhalde yoktur. Bu nedenle çok sınırlı sayıda koltuk için geçerli bu kampanyayı herkesten önce yine Ucuza Uçak Ailesi öğreniyor. 24 Ekim’e kadar alacağın 26 Mart – 28 Ekim 2023 uçuş tarihli seçili Pegasus yurt içi biletleri sadece BolBolllulara özel 400 TL’den başlayan fiyatlarla satışta!

Kampanya Detayları

Satış Tarihi: 21 -24 Ekim 2022 (Türkiye yerel saatine göre 21 Ekim 2022 saat 00.00’dan itibaren  24 Ekim 2022 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 26 Mart – 28 Ekim 2023(Türkiye yerel saatine göre 26 Mart 2023 saat 00.01 ile 28 Ekim 2023 saat 23.59 arasındaki uçuşlarda geçerlidir.)

Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Hatlar: Aşağıda listelenen seçili yurt içi uçuşlarında toplam 45.000 koltuk için geçerlidir.

Ücret: Yurt içi 400 TL’den başlayan fiyatlarla (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

Koltuk Adedi: Ücret duyurusu, ilgili ücret sınıfından sunulan koltuk adedi sayı ile sınırlı olup toplam 45.000 adettir. Bu koltuklar tükendiği anda ücretler değişecek ve bu ücret duyurusuna tabi olarak hiçbir hak talebinde bulunulamayacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

Ücret duyurusu sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ücret duyurusu direkt uçuşlar için geçerlidir.

Ücret duyurusu yurt içi uçuşlarında Eko paket ücreti için geçerlidir. Yurt içi uçuşlarında Eko dışındaki paketler için o paketin ücreti geçerlidir.

Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Ücret duyurusu kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, ücret duyurusu süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ücret duyurusu şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Geçerli Olan Hatlar:

400 TL

Antalya – Adana – Antalya

İstanbul Sabiha Gökçen – İzmir – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Kayseri – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Antalya – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Bodrum – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Dalaman – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Denizli – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Edremit – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Ankara – İstanbul Sabiha Gökçen

İstanbul Sabiha Gökçen – Konya – İstanbul Sabiha Gökçen

Paylaş :
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
alper tahmaz
1 yıl önce

kampanya yurtdısı olarak cıktı hocam

Gezgin
1 yıl önce

Merhabalar, öncelikle sayfada paylaştığınız tüm bilgiler için çok teşekkür ederim, düzenli takip ediyorum.
Benim sorum abu dhabi transit vize ile ilgili olacak, bilet paylaşılan sayfada yorum kısmını göremedim o yüzden buraya yazıyorum.
Şimdi ben
Ankara – abu dhabi 21 ocak
Abu dhabi- maldivler 23 ocak
Maldivler -abu dhabi 26 ocak
Abu dhabi – ankara 28 ocak
Olacak şekilde bir rota çizdim, yaklaşık 5-5.500₺ arası tutuyor.
Sorularım: transit 48 saatlik vize alabilirsem bunu hem gidiş hem dönüş rotamda kullanabilir miyim, yoksa ikisi içinde ayrı ayrı başvuruda mı bulunmam gerekiyor? Eğer ikisi için de başvurmam gerekiyorsa bu sizce mantıklı olur mu?
Yada dönüş biletlerini atıyorum abudhabide 4-5 saat aktarma olacak şekilde yapsam ve havalimanından çıkmayacak olursam vizesiz aktarma yapabilmem mümkün mü?
Şimdiden çok teşekkürler.