Pegasus Biletleri 5 Euro - Ucuza Uçak Ucuz Uçak Bileti

Pegasus Biletleri 5 Euro

Ucuza Uçak ailesi fertleri Pegasus yurt içi biletleri yine ucuza alıyor. Pegasus biletleri örneklerini aşağıda görüntülü olarak koyacağım. Bazı günler arattığımda 5 Euro fiyat çıkarken atıyorum bir gün öncesine baktığımda 64 Euro fiyat çıkabiliyor. Kasım ayında da indirimli bilet var Mart ayında da. Ancak incelediğimde gördüm ki genellikle popüler yerler de indirim mevcut. Bu kampanya yayınlanmasından sonra 1 saat içinde bitecektir. Çünkü bu kampanyayı duyurduğumda dakikalar içerisinde Türkiye’den binlerce kişi o siteye girip arama yapıyor. Site de bunu grüyor haliyle ve önlem alıyor.  Not olarak VPN gerekli olmadığını söyleyeyim.

Pegasus Biletleri Örnekleri

pegasus biletleri pegasus biletleri pegasus biletleri pegasus biletleri

Yukarıda örnek dört uçuş görüyorsunuz. Hepsinin fiyatları da net 5 Euro. Bu biletlerin hepsi 15 kg bagajlıdır. Bilet alırken bagaj dahildir demesine bakmayın. Şimdi bu biletleri nasıl alacağız hangi siteden alacağız onara değineyim.

Pegasus Kampanya Detayı

Tarayıcınızdan buraya tıklayarak TEK YÖN olacak şekilde Pegasus biletleri aratın. Gidiş – Dönüş bilet aratırsanız farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Yine bilet aratırken TEK KİŞİ olarak aratmalısınız. Yoksa yine farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

İsim Soyisim yazarken lütfen TÜRKÇE karakter kullanmayın. Adınızı soyadınız İngilizce karakterle yazmalısınız. Örneğin; Özgür Çiğli isminiz varsa adınızı soyadınızı Ozgur Cigli olarak yazmalısınız.

Pegasus uçak biletlerini alırken herhangi bir kart şartı yok. Bu yüzden muhakkak SANAL KART kullanın ve bilet bedeli neyse 3-5 TL limit tanımlayarak biletinizi alın. Aynı kartla birden fazla bilet alabilirsiniz, bir kartla hiç bilet de alamayabilirsiniz. Eğer ödeme hatası alırsanız başka bir kartınızda bilet almayı deneyin ancak öncesinde çerezi silmeyi unutmayın.

Uçak biletlerini aldıktan sonra size Pegasus’tan mail gelecek ve içeriğinde PNR NO yer alacak. Bu numara ile Pegasus uygulamasından uçuşları hesabınıza ekleyebilirsiniz. Bunu sakın unutmayın sonra hangi mail ile bileti aldım unuttum deyip telaş yapıyorsunuz.

Bilet alımında sorun yaşayanlar Facebook grubumuzdan yardımlaşabilirsiniz. Hepiniz yardım postu gönderirseniz onaylanmayacaktır. Bu kampanyanın konusunun altında yardımlaşabilirsiniz.

Aldığınız uçak biletlerini lütfen İnstagram postunun altına yorum olarak gönderin..

Seyahatlerinizde 230 TL ve 130 TL indirimlerini kullanarak AİRBNB konaklaması yapmak istiyorsanız [email protected] adresine mail atmanız yeterli. Bu adrese atılan maillere indirim linki gönderilmektedir. Mail dışında hiçbir kanaldan indirim linki paylaşımı yapamıyoruz.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Gökhan
4 yıl önce

64 euro olarak görünüyor biletler.

kaan
4 yıl önce

5 ve 6 euro ya buluyorum kasım ayı ist – izmir

melis
4 yıl önce

biletler mevcut fakat havayolu uygun bilet sağlayamadı uyarısı çıkıyor

sait
4 yıl önce

Gene alamadım ya paraf iş vakıf sanalla denedim bir tane bile alamadım 🙁

bitti
4 yıl önce

21.00 itibariyle 5 eur olarak bilet alamadım. Son ana kadar geliyor ödemeyi almıyor. Tekrar aradıgımda fiyatlar 25 eur idi.