Pegasus Bileti Yarı Fiyatına

Pegasus bileti konusunda bu sefer hem tek yön hem de gidiş dönüş olarak iki ayrı kategoride indirim paylaşımı yapıyorum. Her iki kategoride de indirim bulunmakta ama tabi ki aynı miktarlarda Pegasus indiriminden bahsetmek doğru olmaz. Aşağıda ekran görüntüleriyle birlikte detaylı Pegasus yurt içi biletleri nasıl ucuza alırız konusunu anlatacağım. Lütfen yazıyı detaylıca okuyun. Her seferinde yazı içerisinde yer alan bilgileri soruyorsunuz. Hadi başlayalım.

Pegasus Bileti İndirimi TEK YÖN

Pegasus uçak biletini indirimli almak istiyorsan, aşağıda verdiğim linke telefondan tıklayacaksan ve telefonunda Skyscanner uygulaması varsa boşuna uğraşma. Ya Skyscanner uygulamasını silmeli ya da linki tarayıcıdan açmalısın. Çünkü Skyscanner uygulaman büyük ihtimalle Türkiye uzantısına göre ayarlıdır ancak bu indirim Türkiye uzantısında bulunmuyor.

tıklayarak Pegasus bileti indirimi olan sayfaya ilerliyoruz. Bu linke tıkladığınızda Skyscanner mobil uygulaması açıldıysa indirimi göremezsiniz. Açılan ekranda 22 Mart İstanbul – Ankara uçuşu bulunuyor ve 121 TL fiyat yazıyor.

pegasus bileti

Yukarıdaki ekran görüntüsünde yer alan bilet Pegasus’un sitesinde 152 TL. Bize ilk etapta 121 TL çıkıyor ancak ilerleyince fiyat çok daha düşecek. Adım adım okuyun lütfen. Teklifleri gör diyerek acentelerin listesini açıyoruz ve en üstte 121 TL olarak Edreams karşımıza çıkıyor. Edreams malesef her dakika her kullanıcıya aynı fiyatı vermiyor . Bu kısmı sadece deneyin diye paylaşıyorum. Edreams’e tıkladığınızda 18 USD fiyat çıkıyor ama diyor ki eğer 30 günlük Prime üyeliğini başlaırsan sana 8 USD daha indirim yaparım bu bileti 10 USD’ye alırsın. Yok Prime üyelik istemiyorum dersen 18 USD’ye alabilirsin. Prime üyelik için şöyle bir problemimiz var. 30 günlük deneme sonrasında sizi 12 aylık Prime üyesi yapıp bunun da ücretini çekebilme ihtimali var. Bu yüzden bileti SANAL KART ile alıp 30 gün dolmadan bu sanal kartı kullanıma kapattırıp yeni sanal oluşturursanız sizden ücret çekilemez.

Pegasus Bileti İndirimi GİDİŞ DÖNÜŞ

tıklayarak Pegasus bileti indirimi olan sayfaya ilerliyoruz. Bu linke tıkladığınızda Skyscanner mobil uygulaması açıldıysa indirimi göremezsiniz. Açılan ekranda 22 – 28 Mart İstanbul – Ankara uçuşu bulunuyor ve 238 TL fiyat yazıyor.

pegasus bileti

Yukarıdaki ekran görüntüsünde 238 TL yazan bilet Pegasus’un sitesinden 304 TL’ye alınabiliyor. Bu bileti ya da istediğiniz bileti almak için bu ekranda gidiş dönüş bilet aramasını yapın ve teklifleri gör diyerek listeden MYTİP olana tıklayın.

pegasus bileti

Mytrip’e yönlenince 108 ILS ücret çıkıyor. ILS , İsrail para birimidir ve yaklaşık 2,15 TL değerindedir. İçeri girdikten sonra alternatif tarihleri aratıp başka bilet fiyatlarını da kontrol edebilirsiniz.

İlerleyince bilgilerinizi doldurup bileti alabilirsiniz. Unutmayın bilet indirimi VISA logolu debit kart için geçerli. Eğer başka türden kart girerseniz fiyat 6 TL artacaktır.

Biletleri gidiş dönüş olarak aratmalısınız.

Adınızı soyadınızı Türkçe karakterler ile yazmamalısınız. Eğer adınız Uğur Şahin ise Ugur Sahin yazmalısınız.

Mail adresi ile ad soyad dışındaki tüm bilgileri sallayabilirsiniz. Eğer çıkarsa doğum tarihi gibi bilgileri doğru girmelisiniz.

Ödeme adımına gidene kadar her şeye hayır diyerek ilerliyosunuz.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments