Onurair Uçuşlarında İndirim

Sadece Onurair için yurt içi biletlerde indirim gördüm. Sitemiz Jetcost üzerinden Bravofly . Öncelikle yaklaşık 10 kart denedim hepsinde fiyat arttı. Lütfen siz de fiyatın artmadığına emin olarak ödeme yapın. Sadece Mastercard logolu Enpara Kredi Kartı ile fiyat artmıyor. Bende olmayıp sizde olan kartlarda da fiyat artışı olmayabilir.Öncelikle Onurair sitesine girip güzergahımızda uçuyor mu onu öğrenmeliyiz. Eğer uçuyorsa Jetcost sitesine giriyoruz ve tek yön arama yapıyoruz.

Öncelikle benim aşağıda örnek olarak göstereceğim bileti kontrol edin. Aynı fiyatı gördüğünüze emin olun. Eğer aynı fiyat çıkmazsa tekrar arama yapın yani sayfayı yenileyin.

KAMPANYA

 

Onurair Yurt İçi Uçuşlarında İndirim

28 Mayıs İstanbul – Antalya uçuşu Jetcost sitesinde aratınca 47 LEİ çıkıyor. 1LEİ = 1,40 TL. Yani bu bilet 65 TL. Peki Onurair’de kaç para ?

Gördüğünüz üzere Onurair’de 110 TL olan bileti 65 TL ye alıyoruz.

Nasıl Alacağız

Buraya tıklayarak sitemiz olan Jetcost Romanya’ya gidiyoruz. Çıkan ekranda tek yön bilet araması yapıyoruz ve en düşük teklifi BRAVOFLY’ın vermesini bekliyoruz. Ona tıklayarak bilgileri dolduruyoruz. Ödeme ekranına geldiğimizde kart no giriyoruz. Kart No girdikten sonra fiyata lütfen bakın. Çünkü Mastercard Logolu Enpara Kredi Kartı hariç tüm denediğim kartlarda fiyat çok arttı. Fiyat artmadıysa ödemeyi yapıp bileti alabiliriz.

Aranızdan bazı arkadaşlar fiyatın artıp artmadığını kontrol etmeden ödeme yapıyorlar. AMAN DİKKAT.  Bizden Mastercard Viabuy istiyor. Başka kart girersek fiyat iki katına çıkacak. Ben buraya mastercard logolu başka kredi kartı numaramı yazdım ve gördüğünüz üzere fiyat 213,94 LEİ oldu. Bunu görürseniz ödeme yapmadan sayfayı terkedin 🙂 Ama Enpara Kredi kartı girdiğimizde sistem bunu Viabuy kart olarak görüyor ve fiyat artmadan indirimli olarak bu bileti alabiliyoruz. Normalde bir kart ile bir bilet alabiliyoruz ama aramızdan bir arkadaşımız aynı kartla 2 bilet alabilmiş 3. yü ise alamamış. Eğer gidiş-dönüş bilet alacaksanız en az iki Enpara karta ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Konaklamayı nasıl ucuza getirebileceğinizi yazdığım Ucuza Nasıl Konaklama Ayarlayabiliriz konusunu okuyabilirsiniz. Aynı şekilde seyahatinizde günlüğü 18 TL den başlayan fiyatlarla araç kiralayabileceğiniz Günlük 18 TL’ye Araç Kiralama kampanyasını okuyabilirsiniz.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Emrah T
5 yıl önce

Antalya olmasa da bravofly ile Ankara İstanbul Sabiha gökçeni 30 lira daha uyguna aldım. Enpara kredi kartı ile sorunsuz hallettim