İstanbul-Kopenhag 345 TL

İstanbul’dan nedense Kopenhag uçuşları normal fiyatların altında seyrediyor. Ben de ileriye dönük bir bilet paylaşmak istedim. Pegasus’un kendi sitesinde 544TL olan bileti biz jetcost aracılığı ile 345 TL mal edebiliyoruz. Ayrıca 544TL olan Pegasus uçuşunda bagaj hakkı olmazken jetcost aracılığı ile aldığımız uçuşlarda 20kg da bagaj hakkımız oluyor.

17-22 Eylül günü İstanbul-Kopenhag-İstanbul uçuşları için Pegasus’un kendi sitesinin linki için buraya tıklayabilirsiniz.

22 Eylül dönüş sabit olmak şartıyla gidiş günümüzü değiştirebiliriz. Gidiş günleri hemen hemen aynı fiyattalar. Ben size 17-22 Eylül linklerini vereceğim.

17 Eylül İstanbul-Kopenhag 151TL uçuşu için mobil linkbilgisayar linki (18992 Şili Pesosu)

22 Eylül Kopenhag-İstanbul 193TL uçuşu için mobil linkbilgisayar linki (24222 Şili Pesosu)

Jetcost biletleri için daha önce anlatmıştım. Bir kart ile bir kez bilet alabiliyoruz, 3 ay içinde. Bu yüzden yukarıda verdiğim gidiş-dönüş ayrı biletler için bize 2 tane visa logolu debit kart gerekmekte. Hangi kartların Jetcost’ta daha başarılı olduğu ile ilgili yazdığım yazıdan bu bilgiyi edinebilirsiniz. Bu yazıyı okumak için buraya tıklayarak gidebilir

Seyahatleriniz için konaklamayı Airbnb’de yaparsanız 250TL üzeri rezervasyon için 130 TL indirim ya da 165 TL rezervasyon için 49TL indirim alırsınız. Bu indirimden faydalanmak için buraya tıklayarak Airbnb’ye kayıt olmalı ve 1 sene içerisinde rezervasyon yapmalısınız.

4 Yorum Yapıldı

 • Egemen
  26 Şubat 2019 - 19:46

  Paylaşımınız için teşekkürler. Worldcard visa’ya bağlı birden çok sanal kart oluşturup gidiş ve dönüşü ayrı ayrı almak istesek başarılı olur muyuz? Takipçilerinizden bu şekilde bir dönüş aldınız mı hiç? Acaba sisten oluşturulan sanal kartlar farklı numaralara sahip olsa da aynı kişiye ait olduğu için bir engelleme yapıyor mudur?

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   26 Şubat 2019 - 19:54

   Öncelikle bileti paylaştığım saatteki fiyatlar ile şu anki fiyatlar farklı. Sanal kart için dediğinizi yapıp başarılı olan arkadaşlar var ancak bana gelen feedbacklerde başarısızlık oranı daha yüksek.

   Cevap
 • Egemen
  26 Şubat 2019 - 20:18

  Evet fiyat değişmiş ama genel olarak jetcost>edream üzerinden visa debit ile alınacak biletler için sormuştum. Bilgi için teşekkürler bu yöntemde de deneme yanılmayla gidicez demek 🙂 sonucu bildiririm 👍

  Cevap
  • Ucuza Uçak
   26 Şubat 2019 - 22:44

   Geri dönüşü merakla bekliyor olacağım

   Cevap

Bir Yorum Bırakmak İstermisiniz.