İstanbul Jakarta Uçak Bileti

bali_ucak_bileti-6
jakarta_ucak_bilet_fiyat

İstanbul’dan Tek Aktarmalı 🇮🇩 Endonezya (Jakarta) biletleri 460£~15.400₺

Biletlere 23kg Check-in bagajı dahildir.

Bali’ye geçmek isteyenler Jakarta’dan yurtiçi uçuş satın almalıdır. bu yurtiçi uçuşlar erkenden alındığında tek yön 750₺ altında kalmaktadır ve 20kg bagaj haklıdır.
Ayrıca Aktarmalar bağlantılı ve havayolu korumasında olup sizden herhangi bir vize talep edilmeyecektir.

Yazar Notu:
 Gidişte ve dönüşte aktarma sürelerin hep geceye denk geldiğinden havaalanı loungelarını veya havalimanı otelini kullanabilirsiniz. Muscat Airport Lounge’unu Türk firması TAV işletmektedir. Primeclass lounge da geçerli kartlar ile indirimli giriş sağlayabilirsiniz.

Eğer aktarmada Muskat/Umman’ı da gezmek isterseniz Bordo pasaport sahipleri kapıda vize uygulaması ile giriş yapabilirken, yeşil pasaport sahiplerinin vize almasına gerek yoktur.

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Bilet tarihleri sizi skyscanner’a ordan da havayolu sitesine yönlendirecektir. Güvenle satın alabilirsiniz. Site Türkçedir.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

Endonezya'ya seyahat edebilmek için vizeye ihtiyacınız bulunmaktadır. Tüm T.C. Pasaport sahipleri kapıda vize uygulaması ile (35$ ödeyerek) ülkeye giriş yapabilmektedir. Çocuk bebek farketmeksizin herkes için 35$ ödenmelidir.

(Visa
) Bilgilendirme sitesi -1
(Visa)
Bilgilendirme sitesi

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında 1.5$ ücrete internet sahibi olabilirsiniz. Buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.