Skiplagged Tekniği ile Uzak Rotaları Ucuza Getirme - Ucuza Uçak

Skiplagged Tekniği ile Uzak Rotaları Ucuza Getirme

Bazılarınız bu terime belki hakimdir , bazılarınız ise belki duymuş ama ne olduğunu bilmiyordur. Skiplagged ‘i ilk bulan en azından bizim bildiğimiz kadarıyla Hindistanlı bir gençti. Bir internet sitesi yapıp bu teknikle Amerika içi uçuşları ucuza getiriyordu. Bu Skiplagged taktiğini Türkiye’de yazan siteler oldu. Belki bilmiyorsunuzdur diye bir de ben kaleme alayım dedim.

Geçen gün paylaştığım Bangkok biletlerini hatırlayanlar muhakkak vardır. Bu taktikle alınmış bir bilettir o. A şehrinden B şehrine gitmek istiyorsunuz ancak fiyat 1000TL. Eğer aramayı A şehrinden C şehrine olarak B aktarmalı yaparsanız bilet daha ucuz olabilir. Bunun farklı kombinasyonları var ancak ana mantık yukarıdaki gibidir.

İstanbul-Newyork direkt uçuşu 1000 TL diyelim. Siz Newyork yerine daha az talep gören bir şehir yazarsanız ve Newyork aktarmalı uçuş bulursanız bunu 500-600 TL ye alırsınız. Bunun farklı bir kombini ise; ilk kalkış yerinin İstanbul değil farklı şehir olmasıdır. Örneğin; İstanbul-Newyork uçuşu 1000TL iken THY ile, Roma-İstanbul-Newyork uçuşu 600 TL olabiliyor. Aynı uçak, aynı yemekler, aynı pilot…

İstanbul-Bangkok-İstanbul 978 Dolar

Yukarıdaki uçuşa bir de farklı şehirden bakalım.

Kiev-Bangkok-Kiev ( İstanbul aktarmalı) 422 Dolar

Bence skiplagged tekniği kafamızda oturmaya başladı. Skiplagged tekniğinde tüm uçuşları kullanmamız şart mı? Eğer kabin bagajı ile yolculuk yapıyorsanız istediğiniz aktarma yerinde inersiniz ancak bagaj ile yolculuk yapıyorsanız aktarma noktasından indiğinizde bagajınız 3. şehre gider. Veya yukarıdaki Bangkok bileti için, ben Kiev’e gitmeden İstanbul’dan binebilir miyim diye sorarsanız hayır , binemezsiniz. Ama tersi durumda Bangkok’tan dönerken uçak İstanbul’a inip Kiev’e gidecekken eğer bagajınız yoksa İstanbul’da inebilirsiniz.

Eğer uzak rota planları yapıyorsanız bu teknik işinize çok yarayacaktır. Bu konunun yorum kısmında birbirimize yardımcı olabiliriz

Skiplagged com

Skiplagged’a üye olunca 10 usd kredi veriyor. Yaptığınız rezervasyonlarla kredi kazanıyorsunuz ve bu krediyi başka bir hotel veya uçak rezervasyonunda kullanabiliyorsunuz. Rezervasyon yaptığınızda 25 Usd kredi verdiğini söylüyor site. Bu biriken kredileri kullanmak için kredi miktarınızın minimum 20 Usd olması gerekiyor. Aynı zamanda, kullanmak istediğiniz rezervasyondaki ücretin en az sizin kredi miktarınız kadar olması gerekmektedir. Böylece cebinizden hiç para çıkmadan rezervasyon yapabileceksiniz. Siteye üye olup 10Usd kredi kazanmak için buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Ben henüz denemedim bu siteden kredi kazanmayı. Denedikten sonra burayı güncelleyeceğim.

Konaklamayı nasıl ucuza getirebileceğinizi yazdığım Ucuza Nasıl Konaklama Ayarlayabiliriz konusunu okuyabilirsiniz. Aynı şekilde seyahatinizde günlüğü 18 TL den başlayan fiyatlarla araç kiralayabileceğiniz Günlük 18 TL’ye Araç Kiralama kampanyasını okuyabilirsiniz.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ferdi
5 yıl önce

Çok yararlı ve Faideli emiğiniz için teiekkürler.

Burcu
9 ay önce

Peki bagaj varsa dönüşte aktarma noktasında nasıl ineceğiz?