Jetcost Uçak Bileti Alırken Hangi Kartı Kullanmalıyız?

Jetcost uçak bileti alımı konusunda bir numaralı global sehayat acentesidir. Jetcost uçak bileti alımında kullanılan kart çok önemlidir. Jetcost’u efektif bir şekilde kullanabilmek için kullanacağımız kartlar önemli. Çünkü bir kartla 3 ay içinde bir bilet alabiliyoruz.  Aşağıdaki  tablo kesin sonuçları göstermiyor. Sizler de bunu görüyorsunuz. Aynı kartla “A” kişisi sorunsuz bilet alabilirken “B” kişisine hata veriyor. Ama bu tablo bize ne gösteriyor? En az hata alabileceğimiz kartları. Öncelikli olarak Enpara banka kartı ediniyoruz. İkinci olarak İşbankası banka kartı ediniyoruz. Üçüncü olarak Yapıkredi’den kredi kartı.  Banka kartlarından herhangi bir aidat alınmıyor. 
Aranızdan muhakkak ben enpara banka kartıyla veya yukarıda saydığım kartlarla bilet almaya çalıştım ama hata verdi diyenler olacaktır. Sizler de tabloya göre ilave kartlar edinebilirsiniz.  Bu gönderi altında Jetcost’tan bilet alırken hata aldığımız veya almadığımız kartları paylaşabilir, hepimiz birbirimize yardım edebiliriz. 

Jetcost Uçak Bileti İndirimi

 Jetcost’un Güney Afrika uzantısı üzerinden Güney Afrika Randı para birimiyle (R) Mastercard Debit kullanarak biletleri alacağız. İsterseniz Android / İos uygulaması üzerinden de alabilirsiniz. Jetcost’tan nasıl bilet alabileceğimizi o dönemin kampanyası olan Şili üzerinden İnstagram’da profilime sabitlediğim “KILAVUZ” adlı hikayeden öğrenebilirsiniz. Ancak bu hikaye Şili iken şu anki kampanyamız Güney Afrika. 1 Güney Afrika Randı = 0,37 Türk Lirasıdır. Şimdi gelelim Pegasus ile Jetcost fiyat karşılaştırmasına.

Jetcost üzerinden sadece yurt dışı uçak bileti değil 1-2 Euro gibi ücretlere yurt içi uçak bileti de alabiliyoruz.

Pegasus ‘da 361 TL olan bileti 247 TL’ye alıyoruz
Pegasus ‘da 362 TL olan bileti 247 TL’ye alıyoruz

Jetcost uçak bileti konusunda instagram.com/ucuza.ucak adresinde ve forum.ucuzaucak.net adresinde paylaşımlarıma devam ediyorum. Oraları takip ederek kampanyalara herkesten daha yakın olabilirsiniz. Facebook.com/groups/ucuza.ucak adresinde herkesin birbirine yardımcı olduğu bir grubumuza da katılarak oradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

0 Türk Lirası’ndan başlayan fyatlarla araç kiralama yapmak için buradaki yazımıokuyabilirsiniz.

445 Lira üzerine 230 Lira indirim ile 250 Lira üzerine 130 Lira indirim alarak konaklama yapmak için buradaki yazımı okuyabilirsiniz.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments