Ucuz Uçak Bileti - Pegasus Seyahatlerime Biletleri Ekleme - Ucuza Uçak

Pegasus Seyahatlerime Biletleri Ekleme

Aldığımız ucuz uçak bileti veya biletleri birçok mail deneyerek aldık. Hangi ucuz uçak bileti hangi mail ile aldığımızı unutabiliriz diye henüz biletleme sıcakken biz bu biletleri Pegasus üyeliğimize işleyelim. Üstelik eklerken de telefon numarasını salladıysak düzeltelim. Uçuş ile ilgili Pegasus’tan kaynaklı bir problem olursa telefonumuza sms gelsin

Bileti aldıysak bize Edrems’den mail gelmiştir. Hatta Pegasus’tan da mail gelmiştir ancak aramızda gelmeyenler olabilir diye bir yöntem paylaşacağım. Ben yukarıda gördüğünüz Edreams mailini buraya ekledim ancak bu mail gelen kişi de zaten sorun yoktur. Biz bileti alırken ödeme sonrası çıkan ekranda 428…… ile başlayan referans no çıkar. Bu referans no ile bize mail gelmese bile biz o uçuşun PNR No’sunu öğrenebiliriz. Burada Edreams için anlatacağım ancak bundan sonraki kampanyalar için de kılavuz olsun bize. Edreams için anlatacağım yöntemin aynısını Opodo için de Şubat ayında sizlere aktarmıştım. Buraya tıklayarak Opodo için de öğrenebilirsiniz.

Edreams.com.tr adresine girip sol menüden açtığımız ekranda “Rezervasyonunuzu bulun” seçeneğine giriyoruz. Gelen ekranda Referans No ile bileti aldığımız mail adresini yazınca bize uçuş bilgileri ekranı çıkıyor. Bu sayfada PNR No yer alıyor.

UÇUŞU PEGASUS’A EKLEME

Şimdi elimizde olan PNR No’yu Pegasus’a ekleyelim. Çünkü yukarıda da bahsettiğim gibi seyahatimize uzun süre varsa bileti aldığımız maili unutmamız çok mümkün.Biz kendimizi garntiye alalım.

Hemen hemen hepimizin telefonunda olan Pegasus Mobil uygulamasına girip sağ üstten profile giriyoruz.Çıkan ekrandan “UÇUŞ EKLE” butonuna tıklayıp PNR NO ve yolcu soyismini yazarak uçuşu profilimize eklemiş oluyoruz. Eğer bileti alırken Türkiye telefon numaramızı yazmadıysak ana ekrana gelip sayfanın altında yer alan “Seyahatlerim” e tıklıyoruz. Buradan uçuşumuzu bulup içine girdiğimizde telefon numarasını görüyor olacaksınız. Burayı güncelleyebilirsiniz. Hepinizi şimdiden iyi tatiller, iyi yolculuklar.

3 günlük 0 Türk Lirasından başlayan fiyatlar araç kiralama kampanyasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Seyahatleriniz için konaklamayı Airbnb’de yaparsanız 250TL üzeri rezervasyon için 130 TL indirim ya da 165 TL rezervasyon için 49TL indirim alırsınız. Bu indirimden faydalanmak için buraya tıklayarak Airbnb’ye kayıt olmalı ve 1 sene içerisinde rezervasyon yapmalısınız.

 

Paylaş :
Subscribe
Bildir
8 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Tunç
5 yıl önce

Şöyle bir sıkıntı var. Bilet alabilmek adına isim soyisim bir harf değiştirdiğimiz için kabul etmiyor sistem

özlem
Reply to  Ucuza Uçak
5 yıl önce

pegasus biletlerim için müşteri hizmetlerine mail attım düzelttiler ad soyadı. fakat aegean havayollarından aldığımı düzeltemedim, sorun yaşar mıyım?

mahmut tuncaylı
5 yıl önce

Merhabalar,
Normal şartlarda instagram kullanmama rağmen, instagram hesabından sizi takip isteği gönderdim reddedip engellemişsiniz.
Lütfen takip isteğimi kabul edebilir misiniz?
https://www.instagram.com/mtuncayli/

mahmut tuncaylı
Reply to  Ucuza Uçak
5 yıl önce

est. çok teşekkür ederim sağolun, kolay gelsin.

Emre Gökgöl
5 yıl önce

Uçuş çıkıyor fakat Pnr no çıkmıyor..

Emre Gökgöl
Reply to  Emre Gökgöl
5 yıl önce

Halloldu.. Pegasus tan gelen mailde varmış.
Teşekkürler 🙏