İndirimli Uçak Bileti Nasıl Alırız

İndirimli uçak bileti alımı paylaşıyorum ancak şu corona günlerinde böyle indirimlere denk gelmek gerçekten zor. Bu yüzden kısa vadede alacağınız yurt içi uçak bileti varsa bu fırsatı kaçırmayın derim. Daha önce paylaştığımız 1 – 2 Dolar gibi ücrete olmasa da bu günlerde yine idare edebilecek indirimli uçak bileti konusu paylaşalım. Şimdi detaylara bakalım.

İndirimli Uçak Bileti Detayı – İndirim Bitti

Aşağıda ekran görüntüsünde gördüğünüz üzere 15 Haziran İzmir – Ankara uçak bileti Pegasus’un kendi sitesinde 206 TL’ye satılmakta.

Yukarıda gördüğünüz ekran görüntüsü ise yine aynı tarihli 15 Haziran İzmir – Ankara uçak biletini biz ne kadara alacağımızı gösteriyor. Her uçak biletinde indirim yok ama çok büyük kısmında indirime denk geldim. İndirim miktarı her uçuşta değiştiriyor. Ortalama 30-40 TL kadar daha ucuza bilet alabilirsiniz. Bir örnek daha göstereyim;

13 Haziran İstanbul-İzmir uçak bileti
13 Haziran İstanbul-İzmir uçak bileti

Yukarıdaki diğer örnekten de gördüğünüz üzere sabah 06:00 uçuşunda 27 TL indirim varken akşam 17:15 uçuşunda 36 TL indirim var. Yukarıda az önce de bahsettiğim gibi her uçuşta indirim miktarı değişiyor.

İndirimli Bileti Almak

tıklayarak TEK YÖN olacak şekilde arama yapmalısınız. Gidiş dönüş bilet aratırsanız tek bilet için bu fırsattan faydalanmış olursunuz. Yani gidiş 30 TL dönüş 30 TL toplam 60 TL indirim alacakken gidiş dönüş beraber alırsanız toplamda 30 TL indirim olur.
****Eğer Skyscanner Türkiye uzantı açılmazsa sayfanın sağ üstündeki menüden ülkeyi Türkiye parayı TRY seçin.

  • Arama yaptıktan sonra Budgetair en düşük fiyatı verecek. Ona tıklayıp ilerleyeceksiniz.
  • Hiçbir ekstra seçeneği işaretlemeden, hiçbir şey satın almadan sadece bilgileri girerek ödeme ekranına ilerleyin.
  • Yolcu bilgilerinde TÜRKÇE karakter varsa bunları İngilizce karakter olarak yazın. Örneğin; yoldu bilgisi Ömür Şiğçe ise siz Omur Sigce olarak yazın.
  • ****İndirimli bileti sadece MASTERCARD logolu Kredi kartlı ile alabilirsiniz. Diğer kartları seçerseniz indirim ortadan kalkar fiyat yükselir. Ne olursa olsun her zaman ödeme yap butonuna basmadan önce fiyatı kontrol edin öyle ödeme yapın. Farkında olmadan kartı girdiğinizde indirim aktif olmamış olabilir.

Daha önce paylaştığımız uçak bileti indirimlerine bakmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş :
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
tolga
4 yıl önce

ADA-AYT arası biletlere dediğiniz sistemden bakınca 150-160 bandında fiyatlar çıkıyor. Fakat Pegasusun mobil uygulamasından bakınca 120-130 bandında. Ben mi başaramadım acaba indirimi görmeyi?