Antalya Sharm/Hurghada Uçak Bileti

mısır_ucak_bileti-17
mısır_ucak_bilet_fiyatı

VİZESİZ SHARM & KAPIDA VİZELİ HURGHADA 🤩

 

Türkiye’de Kış yaşanırken ⛵🌴🐪 MISIR’da yaz aylarını yaşamayı düşünenler için *YATIRIMLIK* Şarm El Şeyh ve Hurghada uçak biletleri gidiş dönüş 3285₺ den başlıyor.

Yatırımlık Bilet nedir ? BURASI ÖNEMLİ :
Belki çoğunuz bilmiyordur ama ben biletlerimi ucuz bulunca ileri tarihli olsa da düşünmeden alıyorum. Eğer biletimin uçuş saatinde 16dk ve üzeri bir gecikme yaşanırsa o bileti istediğim tarihe ÜCRETSİZ değiştirme hakkım olmuş oluyor. Yani açık bilet gibi düşünebilirsiniz. İster Sömestr dönemine, ister Ara Tatil aylarına ister o ülkenin önemli bir tatil zamanına...

 

Hangi Vizeler Gerekir?
MISIR’a vizelerin kalktığını artık 15 Nisan itibariyle “25$ ödeyerek Kapıda Vize” uygulamasının başladığını, ve birçok kafilenin sorunsuz gittiğini Sosyal Medya hesaplarımızdan duyurmuştuk.

—-> Sadece Sharm’a
gitmeyi planlayanlar ise Kapıda Vize almak zorunda değildir. Sharm Vizesizdir. <—-

Mısır’a gitmek için Yeşil Pasaport sahiplerinin vizeye ihtiyacı yok. Bordo Pasaport sahipleri de 15 Nisan itibariyle artık tüm MISIR havalimanları girişinde 25$ ödeyerek “KAPIDA MISIR VİZESİ” hizmetinden faydalanabiliyor. Bu uygulama başka ülkeler için yapılıyordu, Türkiye de dahil edildi.

İşte Piramitleri görmek isteyenler için En rahat gezilebilecek mevsim veya Türkiye’de Kış, Mısır’da Yaz tatili yapmak için  olan ✈️ uçak biletlerini sizler için araştırdık.

Yazar Notu : 1) Havayolunun indirim yaptığı yurtdışı kampanyalarına, Antalya kalkışlı biletlerinin dahil olmadığını, o yüzden bu biletlerin en indirimli halinin bu olduğunu hatırlatmak isteriz. Yani bu fiyat daha da düşmeyecektir.

Yazar Notu : 2) Hazır Sunexpress’in yurtiçi uçak biletleri 600₺ gidiş dönüş şeklinde bulunabiliyorken. Farklı illerden (İzmir,Antep,Adana,Trabzon,Samsun,Kayseri) Antalya’ya olan yurtiçi biletlerini kombinleyerek bu biletleri de satın almayı düşünebilirsiniz. Yurtiçi biletleri buradan aratabilirsiniz.

 

 

 

 

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Örnek olarak vermiş olduğumuz tarihlere tıklayıp Kayak co uk sitesine yönlendirildiğinizde çıkacak seçeneklerden Pegasus Airlines ı seçip ilerleyiniz ve satın almadan önce para birimini TL ye çeviriniz. Edreams veya Opodo acentalarından bu bilet özelinde alışveriş yapmanızı önermiyoruz.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

Mısır: Mısır'a seyahat edebilmek için bazı kurallar vardır. Eğer Şarm El Şeyh bölgesine uçacaksanız Mısır vizesine ihtiyacınız bulunmamaktadır, vizesizdir. Fakat Kahire bölgesine uçacaksanız veya Şarm El Şeyh'den Kahire'ye de geçecekseniz uçaktan indiğinizde 25$ ücret ödeyerek kapıda Mısır vizesi almanız gerekmektedir. Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında 1.5$ ücrete internet sahibi olabilirsiniz. Buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.