Ankara Roma Uçak Bileti - Ucuza Uçak

Ankara Roma Uçak Bileti

roma_ucak_bilet_fiyatı

YILBAŞINDA 🎄🧑🏻‍🎄 ROMA 🇮🇹  ITALYA

🇹🇷 Ankara ✈ Roma 🇮🇹 gidiş dönüş 1 aktarmalı uçak biletleri 128£~4.330₺. Bu biletler 23kg bagajlıdır.

Ara tatil, XMAS, Yılbaşı 🎄ve Sömestr tarihleri dahil olan bu biletler 1Bilet2Ülke dediğimiz türden,
Belgrad – Sırbistan aktarmalı olup aktarma sürelerinde Belgrad’ı da çıkıp gezebilecek sürede yer alan biletler de bulunmaktadır.

Bagaj konusunda bir de uyarımız olacak. Air Serbia aktarmalı uçuşlarında check-in bagajı ile seyahatte bagaj kaybı şikayetleri normalden fazla olarak tarafımıza gelmiştir. Bu sebeple bagajlı seyahat planlıyorsanız. Önemli eşyalarınızın tamamını kabin bagajında tutmanızı, uçak altı (check-in bagajına) seyahatte daha değersiz olan bagajlarınızı ayırarak seyahat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Tarihlere tıkladığınızda açılacak acenta seçeneklerinde, çok fark yok ise Airserbia tercih etmenizi tavsiye ediyoruz, eğer ciddi fark varsa BudgetAir, Mytrip seçeneklerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Uçak Bileti Tarihleri

Hangi Vizeler Gerekir ?

İtalya'ya seyahat edebilmek için geçerli bir schengen vizesi veya yeşil pasaporta ihtiyacınız bulunmaktadır. Yeşil pasaport sahiplerine vize gerekmemektedir.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında 1.5$ ücrete internet sahibi olabilirsiniz. Buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.