Ankara Bangkok Uçak Bileti

bangkok_ucak_bileti
tayland_ucak_bileti

VİZESİZ TAYLAND 🤩
Ücretsiz Transit vize ile Abu Dhabi dahil ✅

🇹🇷Ankara’dan Abu Dhabi aktarmalı Tayland’a🌴👙🇹🇭 10kg sırt çantası bagajı dahil gidiş-dönüş uçak biletleri 391£~13.000₺ dir. 🔥
Bu uçuş için Bordo pasaport sahiplerine Ücretsiz Abu Dhabi Transit vizesi gereklidir. Yeşil pasaport sahipleri hiç bir vize prosedürü ile uğraşmadan uçabilir.

Karşınızda Tayland’ın en büyük şehri ve başkenti Bangkok‘a Ankara’dan Uçak Biletleri 🌴🇹🇭
Ankara’lılar artık bu ücretsiz transit vize ile Abu Dhabi aktarmalı seyahatlere alıştığınızı düşünüyoruz. Birçok takipçimiz benzer biletler ile Maldivler’e Ürdün’e gidip döndü.
Ve sırada Uzakdoğunun akla ilk gelen ülkesi Tayland’a Abu dhabi aktarması kullanarak gideceğiz.
Hem de bu biletlerde aktarma süresi 8-48 saat arasında kaldığında Abu Dhabi de 1 gün konaklayacağız. Biz bu tip biletlere 1Bilet2Ülke diyoruz.

 

Aşağıda tüm tarihleri tek tek paylaştık. 🔥🙋‍♂️

Eylül sonunda yeni Iphone serisi de raflarda yerini almış olacaktır. Abu Dhabi veya Tayland’dan elektronik alışverişlerinizi çok uyguna yapabileceğiniz gibi %5 de vergi iadesi alabilirsiniz.

Uyarı : Ücretsiz Transit Vize koşullarını muhakkak okuyunuz.

 Adresi şudur https://ucuzaucak.net/dubai-vizesi-birlesik-arap-emirlikleri-ucretsiz-transit-vizesi-nasil-alinir/

 

 

Nasıl Satın Alınır ?

#reklam

Paylaştığımız tarihlere tıkladığınızda açılacak ekranda en uygun fiyatlı acenta olarak Kiwi listelenecektir. Biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Uçak Bileti Tarihleri

🇹🇷Ankara’dan Abu Dhabi aktarmalı Tayland’a🌴👙🇹🇭 10kg sırt çantası bagajı dahil gidiş-dönüş uçak biletleri 391£~13.000₺ dir. 🔥
Bu uçuş için Bordo pasaport sahiplerine Ücretsiz Abu Dhabi Transit vizesi gereklidir. Yeşil pasaport sahipleri hiç bir vize prosedürü ile uğraşmadan uçabilir.

11 Eylül Pazartesi – 20 Eylül Çarşamba

11 Eylül Pazartesi – 22 Eylül Cuma

16 Eylül Cumartesi – 29 Eylül Cuma

21 Eylül Perşembe – 29 Eylül Cuma

09 Eylül Cumartesi – 20 Eylül Çarşamba

09 Eylül Cumartesi – 22 Eylül Cuma

18 Eylül Pazartesi – 29 Eylül Cuma

14 Eylül Perşembe – 29 Eylül Cuma

14 Eylül Perşembe – 22 Eylül Cuma

Hangi Vizeler Gerekir -2- ?

Bu uçuş için Bordo pasaport sahiplerine Ücretsiz Abu Dhabi Transit vizesi gereklidir. Yeşil pasaport sahipleri hiç bir vize prosedürü ile uğraşmadan uçabilir.UYARI : Tayland Vizesizdir. Abu Dhabi ise Birleşik Arap Emirliklerine bağlı olduğundan (Bordo Pasaport Sahiplerine) vize gerekmektedir. Yeşil pasaport sahiplerine Birleşik Arap Emirlikleri vizesi gerekmemektedir. Onlar vizesiz girebiliyorlar. Biletler ayrı PNR lara sahip olduğundan hem giderken hem de dönerken vizeye ihtiyacınız bulunmaktadır. Abu Dhabi'ye giriş yapmak ve check-in yapmanız gerekmektedir. Bu sebeple geçerli bir Birleşik Arap Emirlikleri vizesine sahip olmadan Abu Dhabi - Bangkok uçuşuna devam edemezsiniz. (48 saatlik ücretsiz vize şansınızı deneyin!)

Hangi Vizeler Gerekir ?

Tayland'a seyahat edebilmek için vizeye ihtiyacınız bulunmamaktadır.

Yurt Dışında İnternet

Yurt dışında 1.5$ ücrete internet sahibi olabilirsiniz. Buraya tıklayınız.

Hava Ulaşımı Yolcu Hakları

Son 3 yılda iptal edilen, ertelenen uçuşunuz olduysa uçuşunuz için 600 €'ya kadar tazminat alma hakkınız olabilir. Buraya tıklayınız.

Otobüs ve Trenlerde Geçerli 10€ İndirim

Otobüs ve trenlerde geçerli 10€ indirimli seyahat etmek için buraya tıklayınız.